www.archive-eu-2014.com » EU » K » KARSTAV

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 37 . Archive date: 2014-10.

 • Title: KARSTAV GROUP s.r.o. Karlovy Vary - zámky, trezory, výroba klíčů | Karstav.eu
  Descriptive info: .. přeskočit k navigaci.. úvodní stránka.. Tisk stránky.. KARSTAV GROUP s.. r.. o.. Karlovy Vary - zámky, trezory, výroba klíčů.. Firma KARSTAV GROUP s.. se zabývá.. maloobchodem.. a.. velkoobchodem.. se zbožím zajišťujícím.. mechanické zabezpečení objektů.. Mezi naše služby patří prodej, odborné poradenství, montáž a servis zakoupeného sortimentu.. Nabízíme produkty renomovaných výrobců COBRA (dveřní kování), FESTA (bezpečnostní dveře), KABA, FAB, Guard, Mul-T-Lock, Cisa a EVVA (uzamykací systémy).. Jsme smluvním partnerem a servisním střediskem těchto zanček.. více o firmě.. a o.. našich službách.. Služby.. prodej zámečnického zboží.. montáž a servis trezorů, zámků.. výroba klíčů.. zámečnické práce.. otevírání zámků.. další služby.. více o službách.. Reference.. Magistrát města K.. Vary.. Krajský úřad Karlovy Vary.. Hotel Imperial.. Grandhotel Pupp.. Komerční banka K.. Vary.. Vysoká šk.. právnická Plzeň.. další reference.. E-shop.. firemní e-shop najdete na adrese.. www.. zamky-trezory.. cz.. více jak 2000 položek zámečnického zboží.. možnost montáže, či úprav zakoupeného sortimentu..  ...   stránka.. O firmě.. Fotogalerie.. Velkoobchodní prodej.. Ke stažení.. Kontakt.. Novinky.. 03.. 04.. 2009.. Systém KABA ELOLEGIC.. Představujeme systém KABA ELOLEGIC - zapomeňte na klíče, používejte čipové přívěšky.. více.. další novinky v archivu ».. Novinky e-mailem.. Jsme tu pro Vás.. Jaltská 968/17.. Karlovy Vary, 360 01.. Tel.. :.. +420 353 236 407.. GSM:.. +420 728 882 988.. E-mail:.. obchod@karstav.. eu.. Web:.. karstav.. E-shop:.. další kontakty.. poloha prodejny.. V naší prodejně na Jaltské ulici v Karlových Varech nabízíme následující služby:.. prodej zámků, trezorů, vložek.. servis a instalace.. výrobu klíču.. otvírací službu.. bezpečnostní poradenství.. Otevřeno:.. Po-Pá.. 8:30 - 17:00.. So.. 9:00 - 12:00.. Stavební a obchodní činnost.. Fax.. © KARSTAV GROUP s.. | © 2M STUDIO s.. r.. o.. webdesign.. | © Webdesign:.. 2M STUDIO s.. |.. Emaily.. adm.. Odkazy:.. náušnice.. ,.. náušnice zlaté.. Boží Dar.. Letecké video.. Letecké snímkování, fotografie.. dům na klíč.. Františkovy Lázně.. helicam, helikam..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: Prodej zámečnického zboží | Karstav.eu
  Descriptive info: služby.. Prodej zámečnického zboží.. Prodáváme kompletní sortiment zámečnického zboží renomovaných výrobců.. Veškeré zboží si můžete prohlédnout na naší.. prodejně v Karlových Varech.. , nebo na našem připravovaném e-shopu.. Základní sortiment:.. Trezory.. Sejfy.. Zámky.. Schránky.. Vložky cylindrické.. Kování.. Dveře.. Dveřní příslušenství.. Závory.. Závěsy.. Zavírače.. Pokladny.. Kaba Elolegic.. Petlice.. Věšáky.. Klíče.. Prostředky na údržbu zámků a vložek.. otvírání zámků.. dalsi služby..

  Original link path: /prodej-zamecnickeho-zbozi
  Open archive

 • Title: Velkoobchodní prodej zámečnického zboží | Karstav.eu
  Descriptive info: velkoobchodní prodej.. Velkoobchodní prodej zámečnického zboží.. Pro velkoobchodní prodej zámečnického zboží nás.. kontaktujte..

  Original link path: /velkoobchod-zamecnictvi
  Open archive
 •  

 • Title: O firmě KARSTAV GROUP s.r.o. | Karstav.eu
  Descriptive info: o firmě.. Firma.. se sídlem Karlovy Vary.. , Jaltská 968/17 byla založena v roce 2003.. Mezi její hlavní činnosti patří maloobchod a velkoobchod se zbožím zajišťujícím.. , výroba kovového spotřebního zboží a mnoho dalších činností v oblasti stavebnictví.. V roce 2007 převzala hlavní činnost od firmy HAKU, která od roku 1992 provozovala výrobu všech druhů klíčů a provozovala maloobchodní a velkoobchodní prodej se zámečnickým sortimentem.. V našem.. sídle firmy v Karlových Varech.. nabízíme veškeré služby.. spojené s prodejem, poradenstvím a s možností montáže zakoupeného sortimentu.. Naše maloobchodní prodejna je vzorkovou prodejnou firmy COBRA s.. , největším velkoobchodem na dveřní kování v České republice a.. prezentuje největší nabídku dveřního kování v regionu.. Prodáváme a montujeme vysoce kvalitní  ...   požadavků zákazníka skládáme systémy generelního klíče.. Běžnou praxí je sjednocování vložek dle klíče a výroba vložek dle klíče od firem.. FAB, Guard, Mul-T-Lock, Cisa a EVVA.. V rámci prodeje poštovních schránek nabízíme možnost i montáže pro schránkové sestavy dle požadavků zákazníka.. Mezi hlavní činnosti firmy patří výroba klíčů, které vyrábíme na elektronických strojích Triax a Unocode italské firmy Silca.. Tyto stroje umožňují, hlavně v oblasti autoklíčů, splňovat ty nejpřísnější parametry.. Rozšiřujeme činnost o prodej a servis mechatronických dveřních systémů firmy KABA.. V roce 2010 bude uveden do provozu internetový obchod.. s veškerým sortimentem.. Naše firma si, za dlouholetou praxi, získala mnoho spokojených zákazníků a naší prioritou je zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb a tyto služby neustále rozšiřovat..

  Original link path: /o-firme
  Open archive

 • Title: Služby | Karstav.eu
  Descriptive info: V sídle naší firmy v Karlových Varech nabízíme široký výběr ze sortimentu.. mechanického zabezpečení objektů.. , včetně souvisejících služeb jako odborné poradenství, montáž, záruční a pozáruční servis.. Naše služby poskytujeme zejména.. v rámci karlovarského regionu.. Většinu našeho sortimentu si můžete prohlédnout a zakoupit v připravovaném e-shopu.. Hlavní poskytované služby:..

  Original link path: /sluzby
  Open archive

 • Title: Montáž a servis trezorů, zámků ... | Karstav.eu
  Descriptive info: Montáž a servis trezorů, zámků.. Informace v přípravě..

  Original link path: /montaz-servis-trezoru-zamku
  Open archive

 • Title: Výroba klíčů | Karstav.eu
  Descriptive info: Výroba klíčů.. Klíče vyrábíme na naší.. Podrobnější informace můžete získat na telefoních číslech uvedených v.. kontaktech.. Výroba zubových klíčů FAB.. Klíče zubové typu FAB vyrábíme na elektronickém stroji UNOCODE italské firmy SILCA.. Je to laserem kalibrovaný stroj, což zaručuje absolutní přesnost a kvalitu zejména u velkých serií vyráběných klíčů.. Dále vyrábíme velké množství klíčů chráněných bezpečnostní kartou od firem:.. Ge-Ge – klíč pExtra, AP 2000,- Guard – klíč T13, T14, T17, FAB – klíč Dynamic, Control, EVVA –  ...   SILCA.. Předností tohoto stroje je načítání originálních dat z bezpečnostních karet klíčů a výroba originálních klíčů.. Mezi hlavní sortiment těchto kvalitních bezpečnostních vložek patří firmy Mul-T-Lock, CISA, LOKSYS, ABUS.. Výroba klíčů trezorových.. Podle předložených klíčů vyrábíme trezorové klíče širokého sortimentu.. Zabezpečíme i výrobu klíče pro trezorový zámek při ztrátě klíče.. Výroba klíčů dozických.. Vyrábíme dozické klíče dle předložených klíčů.. Klíče obyčejné.. Vyrábíme obyčejné klíče od firem HOBES, FAB, TESLA.. Výroba autoklíčů.. Vyrábíme autoklíče na téměř většinu existujících automobilů..

  Original link path: /vyroba-klicu
  Open archive

 • Title: Zámečnické práce | Karstav.eu
  Descriptive info: Zámečnické práce..

  Original link path: /zamecnicke-prace
  Open archive

 • Title: Otevírání zámků | Karstav.eu
  Descriptive info: Otevírání zámků.. V.. karlovarské regionu.. zabezpečíme otevírání zámků všech druhů při ztrátě nebo zalomení klíče.. Náš servis je dostupný bez přerušení na tel.. čísle:..

  Original link path: /otevirani-zamku
  Open archive

 • Title: Další služby | Karstav.eu
  Descriptive info: Další služby..

  Original link path: /dalsi-sluzby
  Open archive

 • Title: Reference | Karstav.eu
  Descriptive info: reference.. Veškeré naše služby nabízíme a poskytujeme nejen obyvatelům a podnikatelům Karlovarského Kraje, rozsah naší činnosti zasahuje do celé České republiky.. Mezi naše spokojené zákazníky patří zejména hotely v Karlových Varech, lázeňské domy, státní úřady, bytová družstva, školy, průmyslové podniky, nemocnice a další.. Z důvodu ochrany dat  ...   a proto uvádíme pouze jmenný seznam objektů spojený s naší činností.. Magistrát města Karlovy Vary.. Hotel Imperial Karlovy Vary.. Hotel Mánes.. Hotel Humboldt.. Vysoká škola právnická Plzeň.. Bytová výstavba Aš.. Hotel Elefant.. Karlovarská prádelna.. Stasko stavební společnost.. Komerční banka Karlovy Vary.. Alžbětiny lázně.. Správa léčivých zdrojů a kolonád..

  Original link path: /reference
  Open archive •  


  Archived pages: 37